PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753593}

Bez zarzutu

Irréprochable
5,7 200
ocen
5,7 10 1 200
Bez zarzutu
powrót do forum filmu Bez zarzutu

Słaby !

ocenił(a) film na 3

Opis:Po zwolnieniu z pracy, Constance znajduje się w ciężkiej sytuacji finansowej. Gdy dowiaduje się, że agencja nieruchomości, w której zaczynała karierę, poszukuje pracowników, wyjeżdża z Paryża do swojego rodzinnego miasteczka. Jednakże zamiast niej, agencja angażuje dwudziestoletnią Audrey. Świat Constance wali się. Odtąd jej jedyną obsesją będzie unicestwienie Audrey i odzyskanie miejsca pracy.

Liczyłem na coś bardziej interesującego ?...miałem nadzieję że się rozkręci ? I niestety rozczarowanie ! Ogólnie film nudny ... dreszczy po godzinie oglądania brak ?

ocenił(a) film na 8
con_desiros

Co się niby miało rozkręcić? Przecież od pierwszych minut widać, że to nie będzie thriller (jak go zaklasyfikował jakiś idiota) tylko dramat. I dramatem jest świetnym, z genialną grą aktorską i bardzo wiarygodnym portretem psychologicznym chorej psychicznie kobiety.

ocenił(a) film na 9
con_desiros

Zgadzam się z przedmówcą, to jest dramat psychologiczny, a nie thriller. Ciągle do niego wracam, czuję niedosyt jeśli chodzi o zakończenie. Świetnie zagrana postać ambitnej nimfomanki po przejściach.

ocenił(a) film na 5
con_desiros

Mi tez srednio podszedl choc lubie takie kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones