PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320849}

Mokra robota

You Kill Me
6,2 5 556
ocen
6,2 10 1 5556
5,3 3
oceny krytyków
Mokra robota
powrót do forum filmu Mokra robota

jak na razie nikt tutaj nie podziela mojego zdania, ale ja daję 10/10 - i to moim zdaniem w pełni zasłużone! :)

ocenił(a) film na 8
grabeczka1

ja podzielam. film swietny. oryginalny scenariusz i swietna gra aktorska (ben kingsley - rewelacja:)) no i pozatym polski akcent :P (dla tych co sie oburzą - sa dwa rodzaje reklam: pozytywne i negatywne - oby dwa rodzaje tak samo zapisuja sie w pamieci :))

ocenił(a) film na 9
anotherman

Dałem 9/10. Byłem bardzo zadowolony z obejrzenia tego filmu. Dobry tytuł o życiu i o wyborach, których dokonujemy. Powiedziałbym, że to wymieszanie czarnej komedii, sensacji, dramatu, a wszystko bardzo zręcznie zrealizowane. Ben Kingsley wniósł swoją grą film na wyższy poziom, jest w nim świetny.
Co do polskich akcentów, to mnie one cieszą, do tego odpowiadają obrazowi polaków w Usa. Jeśli ktoś miałby jakieś ale, to niech pomyśli jak się w Hollywood przedstawia gangi Azjatów: banda posępnych gości w czarnych skórach bez wyjątku śmigających kung fu, sprzedających narkotyki i strzelających z micro-uzi ;)

You Kill Me to świetny film, polecam!

ocenił(a) film na 7
grabeczka1

10/10 to trochę za dużo ale film jest dobry, taka pogodna opowieść o zabójcy na zlecenie i gdyby nie profesja uprawiana przez Franka byłby filmem obyczajowym z elementami komediowymi i oczywiście z happy endem. Dziwna historia, dobry aktor w roli głównej plus ciekawa muzyka = "warto obejrzeć"

ocenił(a) film na 7
grabeczka1

Świetny film. Ben Kingsley świetny w roli AA mordercy :)

ocenił(a) film na 8
hexen2k7

10/10 to znaczy "arcydzielo" - czy aby na pewno ow film mozna postawic w jednym szeregu z najwybitniejszymi dzielami swiatowej kinematografii?? Apeluje - nie stawiajmy pochopnie dziesiatek - 8/10 czy 9/10 to tez bardzo przyzwoite noty!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones