PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320849}

Mokra robota

You Kill Me
6,2 5 549
ocen
6,2 10 1 5549
5,3 3
oceny krytyków
Mokra robota
powrót do forum filmu Mokra robota

Sa w filmie jakies polskie akcenty? Gada ktos chociaz slowo po polsku? Polska flaga? Zubrowka? ;D

ocenił(a) film na 8
jimbeam_2

mówią dupa jaś, pierogi, kiełbasa, gołąbki
czyli akcenty sa

ocenił(a) film na 5
MakoR

Jest jeszcze "Na zdrowie".

ocenił(a) film na 7
_illusion_

jeszcze w którymś momencie Roman mówi do swojego syna - "synu" :)

ocenił(a) film na 7
MakoR

mała poprawka nie mówią "gołąbki" tylko "goląbki"

MakoR

'D#pa Jaś' pierwszy raz słyszę, ale nieźle brzmi.

jimbeam_2

zapraszam do zostania fanem i komentowania polskich akcentów w filmach http://www.facebook.com/media/set/?set=a.222159491142421.62978.220994067925630&s aved#!/pages/Polskie-akcenty-w-filmach-zagranicznych/220994067925630

ocenił(a) film na 7
jimbeam_2

może i są, ale nie są one istotą filmu. moim zdaniem mogłoby to być o rosjaninie, greku, irlandczyku...

mayka_og

I właśnie fajnie, oglądałam film wczoraj:) Początkowo nie podobała mi się ignorancja, jakiś patriotyzm się odezwał, ale..ale film bardzo mi się podobał i taki czarny humor w moim stylu, polecam:] Polacy są tu na prawdę sympatyczni;)

ocenił(a) film na 6
jimbeam_2

Tak. SĄ. I to mnie właśnie rozwaliło. Włączam AleKino+, o leci jakiś film. I tak po 5 min- chwila. czy ja dobrze uslyszalam? POLSKA mafia w Stanach? XDDD Rozjechało mnie to. Specjalnie wylączyłam lektora. Jak usłyszałam lirycznie wypowiedziane "DU-PA JAŚ" przestałam oddychać. Umarłam ze śmiechu xDDDD

jimbeam_2

alkoholizm

ocenił(a) film na 7
jimbeam_2

Są jeszcze kawały o Polakach.

ocenił(a) film na 6
jimbeam_2

Film jest mało wiarygodny bo nie ma psich kup na chodnikach.

jimbeam_2

zubrowka nazywa sie "rabin vodka", taki to akcent.

ocenił(a) film na 7
El_Draque

a poza tym żubrówka to rosyjska wódka, od lat właścicielem jest Russian Standard, największy producent alkoholi w Rosji.

OmniModo

ciekawe czy jest jeszcze jakas polska i nie palikotowa :)

ocenił(a) film na 7
jimbeam_2

Jaka Żubrówka, ludzie na jakim wy świecie żyjecie ? Przecież to produkt rosyjskiego koncernu, tak jak i Bols, Soplica czy Absolwent. To Rosjanie koszą zyski za sprzedaż tych marek. Natomiast nie rosyjską wódką jest, wbrew nazwie, Smirnoff z Wielkiej Brytanii.

OmniModo

dlatego czas przestac pic, albo robic swoja domowa.

ocenił(a) film na 7
El_Draque

To należało by też przestać robić zakupy na Allegro bo należy do koncernu południowoafrykańskiego, w Biedronce bo to własność Portugalczyków, podobnie jak Lewiatan i Eurocash, Carrefour i Auchan bo zyski czerpią Francuzi albo w Tesco który jest brytyjski , nie wspominając już o niemieckim Lidl-u.
W naszym kraju polscy zostali już tylko Polacy , bo to dobra i tania siła robocza jest...

OmniModo

Zgadzam sie z powyzszym, tak wlasnie by nalezalo, moze sie kiedys ludzie polapia :)
a wodke i tak wole swoja - lepsza i polska.

ocenił(a) film na 5
OmniModo

Bzdura!

We Wrocławiu od 21 lat jest polski sklep EPI (bardziej ekskluzywny niż najlepiej zaopatrzone sklepy Alma), a na terenie całego kraju działa poznańska sieć Piotr i Paweł, a przykładów jest więcej.

ocenił(a) film na 8
El_Draque

Wyborowa jest Polska

ocenił(a) film na 7
dominas_filmweb

Mylisz się, wódka Wyborowa, tak jak i Pan Tadeusz, Polska Wódka, Luksusowa jest francuska. Wszystkie te marki należą do Francuzów z koncernu Pernod Ricard (dystrybutora m.in. whiskey Ballantine's)

ocenił(a) film na 7
dominas_filmweb

PS: tak naprawdę to Polską wódką w 100% jest jedynie: Chopin i inne produkty Polmos Siedlce: Amator, Wódka Czysta, Mazowiecka Żytnia czy Złota oraz Krakus produkcji Akwawit Polmos.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

ehh wychodzi ze masz racje nawet wodki na zabrali

ocenił(a) film na 7
dominas_filmweb

najgorsze jest to, że nikt nam na siłę nic nie odbierał, sami oddaliśmy za psi pieniądz... Sporo zawiniła głupia polityka poprzednich rządów , jakby wstydzili się propagować za granicą flagowy produkt naszego kraju - wódkę. Dziwne tylko, że inne kraje nie mają z tym problemu: Francja afiszuje się koniakiem, Czesi piwami, Irlandia Guinness-em , Szkocja swoją whisky, a USA burbonem.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

no ja wlasnie tez nie moge tego pojac wstydzic sie pfff

ocenił(a) film na 5
OmniModo

Jest jeszcze amerykańska Finlandia.

OmniModo

Czego to się człowiek nie dowie po sieci...

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

To jeden z tych pozytywnych aspektów Internetu. Niestety ponad połowa treści Internetowych to reklamy, spam, troling, głupawe zdjęcia i filmiki oraz cała kupa niepotrzebnych informacji (czytaj: cały ten shit), które od lat zaśmiecają Internet przez coraz trudniej dostać się do wartościowej i prawdziwej informacji.

OmniModo

Serio, wódkologicznie i patriotycznie zostałam zaskoczona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones