PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320849}

Mokra robota

You Kill Me
6,2 5 557
ocen
6,2 10 1 5557
5,3 3
oceny krytyków
Mokra robota
powrót do forum filmu Mokra robota

film całkiem fajny, dialogi są w nim dobre a reszta to już trochę parodia z biednego, zakompleksionego, wiecznie coś kombinującego polaka - pijaczyny... czy ktoś jeszcze na europejskiej arenie (i nie tylko) może mieć inne zdanie o nas..? (chyba się popłaczę)

użytkownik usunięty
twojebejbe

nie wiem w jakiej polsce ty zyjesz ale w tej mojej polak to jest pijaczyna, dzisiaj to juz dzieci z podstawowki mysla tylko o tym zeby pojsc po lekcjach i sie najebac do nieprzytomnosci, a potem opowiadaja nastepnego dnia kolegom jakiego to kaca maja zyskujac uznanie w ich oczach i podziw...po prostu jesli chcesz byc fajny to musisz pic, i nie wazne czy jestes kims czy zwyklym frajrem - jesli potrafisz wypic duzo wodki bez skrzywienia to jestes gosc - to jest wlasnie polska

Zgadzam się, gdy pijesz- jesteś kimś, jesteś szanowany w danym środowisku, masz kumpli, masz uznanie.

ocenił(a) film na 5

wiesz...nasz kraj nie jest kolorowy, ale nie przesadzajmy...jeśli jesteś dość młodą osobą może na razie twoja perspektywa na ojczyznę nie jest zbytnio horyzontalna, może obracasz się w środowisku, który chcąc nie chcąc kreuje taki wizerunek; nie mniej jednak dla mnie polska to coś więcej niż tylko szerzący się alkoholizm niczym dżuma, owszem odczuwam momentami ambiwalentne emocje (szczególnie jeśli idzie o rynek pracy), jednakże staram się dostrzegać także i pozytywy życia w moim państwie....ale ale ..przecież nie o tym ten temat;)

twojebejbe

Nawet były prezydent chleje przed przemiówieniami publicznymi ;)

użytkownik usunięty
ramed

no wlasnie - pokaza kilka razy takiego wieprza nawalonego w serwisach zagranicznych jak sie publicznie przewraca i potem sie dziwic ze polak sie kojarzy z pijakiem

twojebejbe

a juz nie walcie stereotypami:D w kazdym kraju dzieci pija . W innych krajach to 12 lat to jest dobry wiek do sexu- co w Polsce jeszcze nie ejst na topie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones