PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013258}

Omen: Początek

The First Omen
6,5 4 818
ocen
6,5 10 1 4818
7,3 16
ocen krytyków
Omen: Początek
powrót do forum filmu Omen: Początek

Polecam udać się do kina bo rzadko zdarza się tak dobry prequel i to tak wybitnego klasyka :)

Thranduil231

Masz rację. Byłem, widziałem, reakcje w kinie bardzo pozytywne. Bardzo dobry horror. Skromna kampania reklamowa, ale efekt pierwszorzędny.

Thranduil231

Trzeba znać pierwowzór? bo oglądałem z 20 lat temu i nie wiem czy trzeba odświeżyć.

TomTailor100

Nie trzeba. Nazwiazanie jest takie ze dziecko ktore sie ma urodzić tutaj jest głównym bohaterem późniejszego filmu. Na koncu mowia jego imie i tyle

Yvonne_6

Dziękuję

ocenił(a) film na 9
TomTailor100

Moim zdaniem warto, jest parę smaczków.

ocenił(a) film na 8
Thranduil231

Widać że prequel nie był robiony dla kasy na fali popularności serii tylko reżyser miał swoją wizję obrazu bardzo dobrze wplatając ją w uniwersum.

ocenił(a) film na 4
Thranduil231

Ja dla odmiany powiem, że miałem ciarki cringe'u w trakcie seansu i mam wrażenie, że film był mocno przeciętny - niczym nie wyróżniający się scenariusz i banalny plot twist, który dało się przewidzieć bardzo wcześnie. Może zbyt wiele się spodziewałem po tak pozytywnych opiniach... Dla mnie jednak nie wyszedł poza przeciętność.
Film ma też moim zdaniem zmarnowany potencjał... Momentami ocierał się o poważniejsze tematy, tak jakby chciał je podjąć, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło, chyba na etapie scenariusza odrzuconą tą koncepcję - szkoda.

ocenił(a) film na 7
Thranduil231

Tajemniczośc klimat mroczny niewiadoma Do tego temat kościoła a szczególnie pokazanie jego błędu i władzy nad światem i ludzmi to zawsze dobry temat na Horror a jak jeszcze twórcy potrafią z tego dobre rzemiostło filmowe to sukces jest murówany .I tak jestem z Omenem Początek
czyli początku jak sie zaczeęła legendardna seria o synu Szatana Omen Damien Sceria Włoch z lat 70 też fajnie wpisuje się ten nurt tego filmu ,Filmie prawie nie ma scen typu Jump Scare bo bardziej tu straszymy kilmatem adrealiine podnosie się stopniowo a nie nie uderza się z nienacka co tez się sprawdza a w Omenie Początek na pewno .7/10 Proszę o pomoc nie mogę dodać nic na forum nie wiem co się dzeje mam tak od miesiaca.

ocenił(a) film na 5
Thranduil231

Ty sobie kupisz prawda, masz coś z głową jak ponad połowy bohaterów z filmu. Po pierwsze skąd ciąża skoro nie miała brzucha Gośka i czemu nie było żadnej wzmianki o niej jej córce i Carlicie

ocenił(a) film na 1
Thranduil231

Obrzydliwa, lewacka i antyklerykalna propaganda mająca uderzać kościół. Naprawdę to jest kuriozalne dla mnie, że w tym filmie pokazano, że część kościoła żeby dokonać nawrócenia u ludzi tworzy antychrysta. Czy nie można wpaść na głupszy pomysł ??!! Pytanie nr 1 brzmi, kto w końcu współżył z tą Margaret, że zaszła w ciążę i urodziła tego Damiena całego ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones