PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547477}
6,7 14
ocen
6,7 10 1 14

The Chicago 8
powrót do forum filmu The Chicago 8
barney_w_spodnicy

Nom i nie wiem czy wiesz, ale Darren będzie grał też w filmie "Imogene" z Kristen Wiig i Annette Bening, i jest to raczej pewne, bo na twitterze jego brat napisał tą informację :D Ale 'trochę' będzie trzeba poczekać na ten film, bo na imdb ma podany 2013 rok... A tak w ogóle to jest niesamowite, że najpierw on grał gdzieś na gitarze i śpiewał w kawiarniach itp, a teraz jest taki sławny i tyle osiągnął. W ogóle Darren Criss i Chris Colfer są dla mnie wielkimi inspiracjami ;)

Anxx45

Fajnie, dzięki za info : ). No, teraz czasami oglądam te jego stare covery piosenek Disneya albo też wywiady z Colferem bo co innego jak ktoś tam plecie że wszystko jest możliwe a co innego jak ktoś sobą daje przykład o spełniających się marzeniach : )! Pozdrawiam <3.

barney_w_spodnicy

dokładnie;) i to czasem tak nieoczekiwanie.. a ja jeszcze wyczytałam,że ponoć prowadzi rozmowy na temat kolejnej roli na Broadway'u :D -Billy'ego Flynna !!!

maga89

heh, chociaż w sumie pewnie szybciej go zobaczę na dużym ekranie niz na Broadway'u ;p , ale kto wie... cos tam o tych marzeniach było ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones