PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30717}

Zwierzak

The Animal
5,5 33 305
ocen
5,5 10 1 33305
3,3 7
ocen krytyków
Zwierzak
powrót do forum filmu Zwierzak

Film mi się bardzo podobał ze względu na humor który uwielbiam. Podziwiam tego aktora
ponieważ świetnie naśladował zwierzęta. Jest to jedna z najlepiej zagranych ról jakich
widziałam. Brawo

adusiaczek3000

Bardzo fajnie że to zauważyłaś, ale co z tego?
Przez ponad rok nie dostałaś odpowiedzi, dlaczego?
Ponieważ napisałaś prawdę.
Użytkownicy FW wolą się kłócić o szczegóły, niż przyznać rację komuś, kto zauważył coś dobrego.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Burmistrz

doslownie..
Ale taka racja , super komedia , wiecej takich powinno byc a nie jakies komedie polaczone z dramatem , komedia to komedia ma byc smieszna i juz. :) a ta , jest .

Burmistrz

Tak ! Ja chcę się kłócić ! Konwersacje są dla neosów !

gobo33

Co to jest "neos"?

Burmistrz

Neos - przydomek dziecka neo.

gobo33

Tego "Neo" z "Matriksa"?

gobo33

Ps/ Nie wiedziałem, że miał dzieci.

Burmistrz

Zobacz w słowniku internetowym kim są dzieci Neostrady.

gobo33

Nowicjuszu

ocenił(a) film na 5
adusiaczek3000

Jak dla mnie film raczej słaby,ale urzekły mnie sceny z pobłażliwym traktowaniem tego czarnego ziomka.Piękne :D...

ocenił(a) film na 8
adusiaczek3000

Jak tu Ci się Rob podobał, to koniecznie zobacz sobie :
http://www.filmweb.pl/film/Wielki+Stach-2007-290713
To są dopiero jaja!

ZSGifMan

Filmy podobne pod względem niesamowitości, ale "Zwierzak jest o wiele śmieszniejszy, (dla mnie). W "Big Stan" jest coś wspaniałego ale nie do końca śmiesznego.

ocenił(a) film na 8
Burmistrz

Dla mnie odwrotnie.
Ale są fajne.

ZSGifMan

Zgadza się, wszystko, kwestia gustu.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
adusiaczek3000

Po latach, ale z chęcią odpowiadam. Zgadzam się. Może nie aż 10, ale na 76 komedia całkowicie zasługuje. Za każdym razem, co ją oglądam, podoba mi się,

ocenił(a) film na 10
adusiaczek3000

ha ha ha, po latach ten film bawi tak samo. Komedia właśnie taka ma być. Fajnie, że sporo osób ma właśnie takie szeroko rozumiane poczucie humoru, jakie jest niezbędne przy tego typu filmach (mocno zakręconych)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones