Jack WhiteXV

John Anthony Gillis

7,3
532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack White

A więc to nie tylko czasowe zawieszenie... "Białe paski" oficjalnie zakończyły działalność...
Wiadomość ta została podana na oficjalniej stronie zespołu www.whitestripes.com dnia
02.02.11. Powody nie zostały dokładnie określone:

"The reason is not due to artistic differences or lack of wanting to continue, nor any
health issues as both Meg and Jack are feeling fine and in good health.

It is for a myriad of reasons, but mostly to preserve What is beautiful and special about
the band and have it stay that way. "


Świat muzyki bez The White Stripes będzie o wiele uboższy...

Wielka szkoda, zwłaszcza że miał być nowy album w tym roku :(
Po prostu I Just Don't Know What To Do With Myself...

Victorez

"I'm begin of you please don't take my band"

Smutno mi się zrobiło, tak dobry zespół...

Victorez

A spodziewaliście się, że nagrają nowe utwory? Od dawna kroiło się ostateczne zamknięcie tego rozdziału. Teraz podobno będzie okazja do wydania niepublikowanych nagrań... Myślę, że właśnie pragnienie oddania ich w nasze ręce bez wydawania nowego albumu na siłę było powodem oficjalnego zakończenia działalności kapeli. Jack realizuje się w wielu innych projektach, waga jego tekstów, głosu i instrumentu jeszcze nie raz nas zachwyci... A chwilowo wpiszcie sobie w google: Jack White & Danger Mouse - Two Against One.

lightdivining

Notka z "Teraz Rock" numer 68- czerwiec 2010

"Jack White deklaruje, że jest gotowy do nagrywania nowej płyty z The White Stripes. Od 2007 zespół był w zawieszeniu, z powodu zdrowotnych problemów Meg White. "Bardzo chcę wejść znowu do studia" - powiedział Jack. "Nie wydaje mi się, by stany lękowe Meg dalej były problemem, ale pewien nie jestem". Artysta ujawnił, że perkusistka towarzyszyła mu w studiu podczas nagrań na najnowszy album jego projektu The Dead Weather. Była naprawdę zaangażowana. Tyle tylko, że nie powiedzieliśmy sobie: no dobra, to rezerwujemy sobie trzy miesiące studia.
Ostatnim albumem The White Stripes jest Icky Thump sprzed trzech lat. Natomiast w marcu bieżącego roku duet wydał koncertową płytę Under Great White Northern Lights, dokumentującą trasę, która promowała wspomniany longplay "


Była chyba jeszcze jedna podobna notka w którymś nie tak dawnym numerze...
Jak widać zdaje się, że decyzja o rozwiązaniu The White Stripes musiała być dość impulsywna... może Karen (aktualna żona Jack-a) była zazdrosna :P... Sam z niecierpliwością czekam na te b-sidy, odrzuty etc. (polecam nieco bootlegowe "B-side collection")...

Póki co posłuchajcie sobie tego: http://www.youtube.com/watch?v=-QUF8yoxJaM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones