PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852664}

Alchemia dusz

Hwan-hon
8,5 1 987
ocen
8,5 10 1 1987
Alchemia dusz
powrót do forum serialu Alchemia dusz

Czy są na netflixie jakieś podobnie wykonane na wysokim poziomie, tak jak ten, koreańskie seriale, które trzymają w napięciu do końca, mają ciekawą fabułę i tez kładą duży nacisk na stroje, otoczenie, ogólne wykonanie etc? Ten serial bardzo przypadł mi do gustu i miłe zaskoczyłem się mimo niskich początkowych oczekiwań, i chciałbym spróbować więcej w podobnych klimatach

Demonolog_z_Rotterdamu

Jeśli chodzi o wspomniane klimaty to są dwa bardzo fajne seriale:
- Kroniki Arthdalu
- My Country: The New Age

ocenił(a) serial na 10
Kacperek_93

Odebrałeś mi sen na kilka dni ale było warto

mielonamila

Tak to bywa z koreańskimi serialami. Strasznie wciągają.

ocenił(a) serial na 8
Demonolog_z_Rotterdamu

- Porcelanowy król
- Mr. Sunshine

Demonolog_z_Rotterdamu

The King eternal monarch- Wizualnie ładny, ociera się o podróż w czasie i wątki światów równoległych, sobowtórów itd. Polskie napisy. Nie wszystkim się podoba ale ja chętnie do niego wracam. Główna postać kobieca nie ma sieczki zamiast mózgu.

ocenił(a) serial na 10
Demonolog_z_Rotterdamu

"Pod parasolem królowej" , też polecam

ocenił(a) serial na 9
Demonolog_z_Rotterdamu

"Faith"
https://www.filmweb.pl/serial/Sin+eui-2012-627437
aczkolwiek - pod względem całej otoczki - kostiumów, scenografii, efektów - drama jest zrealizowana koszmarnie. Do tego stopnia, że z gorszą realizacją chyba się nie spotkałam.
Jednak bardzo nadrabia fabułą i kreacjami głównych bohaterów.

ocenił(a) serial na 9
Demonolog_z_Rotterdamu

Bardzo podobny motywami i klimatem jest według mnie Chen Qing Ling / The Untamed, ale to serial chiński.

Demonolog_z_Rotterdamu

Mnie się bardzo podobał także Bulgasal oraz Kingdom - trochę bardziej mroczne, ale wciągająca fabuła :)

VanityGirl

*podobały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones