PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852664}

Alchemia dusz

Hwan-hon
8,5 1 987
ocen
8,5 10 1 1987
Alchemia dusz
powrót do forum serialu Alchemia dusz

Wątek romantyczny

ocenił(a) serial na 8

10 odcinków za mną i nie mogę przeboleć, że natsu zakochuje się w Uku, a nie znowu w Seo. Wielka szkoda jak narazie dla mnie. Mogli poprostu utrzymać relacje uczeń-mistrz i też by było spoko, a reszta by się mogła spiknąć na spokojnie ze sobą. Widać że Seo dalej kocha Natsu, a i ona coś czuję tylko próbuje zapomnieć o tym żeby dojść do celu i przeżyć. Taka szkoda, że ta ich historia nie idzie do przodu choć będę trzymać kciuki żeby się to zmieniło.

ocenił(a) serial na 10
bajeczka21

Przecież Uk jest dla niej stworzony!:D

ocenił(a) serial na 9
bajeczka21

Dla siły, wrodzonej pewnemu szczególnemu mężczyźnie, może istnieć tylko jedno kobiece, jasnowidzące oko lub umysł, co go nauczy, jak i gdzie użyć tej siły; kobiece oko jest wybrane dla jednej tworzącej ręki męskiej i tylko dla tej ręki; skoro tych dwoje zejdzie się razem i działa razem, tam jest prawdziwe małżeństwo.
Są oni dla siebie tak przeznaczeni, jak planeta dla słońca, wokoło którego się obraca.
Tyle w temacie. Jw Uk jest dla Naksu stworzony, a Naksu dla Uka

ocenił(a) serial na 8
bajeczka21

Też uważam, że Naksu powinna być z Yulem. Seo Yul jest zresztą najciekawszą postacią - najbardziej inteligentny i przystojny. Eh.

ocenił(a) serial na 9
bajeczka21

Mi trochę żal było potencjalnej relacji z księciem, ale cóż, Naksu i Uk po prostu musieli być razem.
Ona tak naprawdę mogłaby być prawie z kimkolwiek innym i pewnie obydwoje byliby szczęśliwi, ale Uk nie pokochałby kogoś innego. Plus z czysto, powiedzmy, fizycznej strony moce ciała Naksu były przecież jedynym, co mogło Ukowi zapewnić ulgę i w miarę normalne życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones