PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832320}
7,8 6 874
oceny
7,8 10 1 6874
For All Mankind
powrót do forum serialu For All Mankind

Za dużo "equality" wrzucili.
Jak lesbijka i gej - to fajni, mądrzy, sympatyczni.
Jak ktoś pierwszy do furiackich akcji - biały hetero.
Jak ktoś mega zdolny, ale urodzony w biednej rodzinie - młoda latynoska.
Jak ktoś szlachetny - to czarna kobieta.
Jak ktoś ma problem z alko - biały hetero.

ocenił(a) serial na 5
Bormann81

Lepiej sam bym tego nie ujął.

ocenił(a) serial na 9
Bormann81

Śniechłam. Nie, bo lepiej pokazać czarnego złodzieja, niesympatyczna lesbijkę i złą latynoske aby STEREOTYPY o nich jeszcze bardziej się utrwalały. Gratuluję dedukcji Sherlocku.

Vantag3

Skoro można utrwalac STEREOTYPY o białych, to i o czarnych lesbijkach tez można.

Sony_West

Ojejku, biedni dyskryminowani biali mężczyźni, tak przecież im ciężko od wieków XD

uebzon

No nie wyszlo ci. Bo nie wiesz, ze w Europie niewolnikami byli byli biali mezczyzni i to dosc czesto, a kolor skory nie mial znaczenia czy nim bedziesz czy nie, liczyla sie kasa i czarni biedni nie byli, poczytaj o takim jednym sredniowiecznym czarnym krolu co kase bogatym bialym pozyczal. A i czarnych wlascicielach niewolnikow i o czarnych sprzedajacych swoich pobratymcow ot tak.
I akurat bialy hetero Ben jest ok, zachowuje sie jak czlowiek, mimo ze ma zone dziw bez powodu.

Sony_West

Jakie są stereotypy o białych?

Vantag3

Pies gryzł że są różni. Czarni, biali, geje i lesbijki. To nie przeszkadza. Bardzo podobał mi się wątek Ellen i jej męża. Tutaj jest super. Najbardziej mnie rozwaliły dwa wątki. Margo i jej wyjawienie w czasie zimnej wojny tajemnicy o uszczelkach Burana. Dopiero co dowiedziała się że ruscy ukradli plany amerykańskich wahadłowców i leci do wysokiego urzędnika ruskiego żeby ratować biednych kosmonautów wroga. SZEFOWA NASA! Normalnie nad głową młot, pod gardłem sierp a w oczach gwiazdy. Drugi wątek to Baldwin rozwalający własny statek który miał ochraniać. Ma ochronić go przed Buranem. Właśnie się dowiedział że ruscy zaatakowali i zajęli bazę na księżycu. Buran namierza transportowiec, Pathfinder namierza Burana, i zamiast go zestrzelić niszczy statek który miał ochronić. Dowódca który walczył w Korei i został tam zestrzelony. Niszczy go żeby nie zabijać wrogich kosmonautów. Przelatują obok siebie, patrzą na siebie przez okna. Brakuje tylko uśmiechów i machania do siebie rękami. To jest tak absurdalne. To jest jak malowanie kredą na asfalcie przeciwko aktom terroru.

arturmik_2

Mial rozkaz tez zniszczyc, wiec to zrobil. Strzelanie byloby takim kryzysem kubanskim. Owszem, sa sytuacje, kiedy nalezy strzelac, a nie liczyc na cywilizowanie ruskich, ale bardziej bym sie czepiala iiotycznego braku zasiekow i ochrony wojskowej wokol bazy niz Bena. Co do Margo... rozumiem ja, byla jedna katastrofa, rusek jej sie wydal ludzki, wiemy czym byla katastrofa Chellengera. To byl ladny uklon w strone alternaatywnej historii, wierzyla, ze rratuje naukowcow i pamietala zaklamanie Brauna w imie nauki. Jednoczesnie po fakcie zrozumiala, ze dobry uczynek obrocil sie w zly i juz byla mniej otwarta. Ale oczywiscie pewnie scenarzysci zzasrwuja jej dalsze glupienie od penisa... Jest pokazywana jako kobieta niesocjalna, z preblami miedzyludzkimi, nie oswojona ze swoja kobiecoscia, podatna na wplyw faceta, ktory ja poderwie.

ocenił(a) serial na 3
Bormann81

Obejrzałem póki co 5 odcinków. Póki co nic ciekawego. Feministyczny bełkot.

ocenił(a) serial na 9
Bormann81

Zachęciłeś mnie do obejrzenia, dzięki! :)

ocenił(a) serial na 8
Bormann81

@Bormann81 Jakieś problemy egzystencjalne? Zgaduję: biały, incel, niezbyt zdolny, nie szlachetny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones