PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619888}

Kłamstwa na sprzedaż

House of Lies
7,1 3 878
ocen
7,1 10 1 3878
Kłamstwa na sprzedaż
powrót do forum serialu Kłamstwa na sprzedaż

Grający główną rolę jest jednocześnie producentem serialu, dlatego też miał zgodę na zagranie przystojnego
uwodziciela i bzykacza bo tak naprawdę jest okrutnie brzydki i aseksualny.

Unibet_78

Kurna, aleś pooojechał!
Facet grał w rewelacyjnych produkcjach (Hotel Rwanda, Boogie Nights), a ty się czepiasz twarzy?...
Jeśli jest dla ciebie aseksualny, świadczy to tylko o tym, że na niego nie lecisz. WYŁĄCZNIE tyle. Sądzę, że bzyka i to dużo, nie ze względu na pełnienie funkcji producenta serialu. Życzę ci z całych sił, żebyś i ty kiedyś połowę tego pobzykał.
...spuchnięte jaja?...

ocenił(a) serial na 4
kachula_2

poziom twojego komentarza oceniam na 2 klasę szkoły podstawowej,.. zatem nie będę się wdawał w dyskusje.

Unibet_78

twoje spostrzeżenia zapierają dech w piersiach!...

ocenił(a) serial na 4
kachula_2

Wiem!...

Unibet_78

zgadzam się

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

Ach... Nie ma to jak ta nasza polska zazdrosc...

ocenił(a) serial na 4
Chatkins

chyba żartujesz?? byłbym szalony gdybym miał mu czegokolwiek zazdrościć.

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

Facet ktory komentuje innego faceta slowami aseksualny i brzydki, wyglada mi na faceta niespelnionego i zazdroszczacego temu drugiemi slawy i tego bzykania, no chyba ze jestes gejem, to wtedy zrozumiem

ocenił(a) serial na 4
Chatkins

To, że jest asexualny to opinia moich znajmoych obu płci. Na 11 spytanych zgoła różnych od siebie osób każda stwierdziła, że jest asexualny. A dla mnie nie nadaje się na uwodziciela. Zagrał wiele świetnych ról... ale ta jedna to plama.

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

Ja co do jego wygladu nic nie mam.. ale w tych czasach to latwo zostac uwodzicielem.... masz gadane dobrze/ masz kase i panienki twoje, nie musisz byc bosko przystojny... I nie rozumiem dlaczego masz z tym problem...

ocenił(a) serial na 4
Chatkins

To Ty masz problem z tym, jak oceniłem aktora, nie ja. :)

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

Ja mam problem z tym, ze tym masz problem w ocenie aktora...zalatuje incepcja...:D...A tak serio to nie wiem czemu sie spieramy, ty podales swoje spostrzezenia, ja swoje i wyszlo na to, ze zgadzamy sie, ze sie nie zgadzamy... ale sa przeciez gusta i gusta...D:

ocenił(a) serial na 4
Chatkins

I brawo. Oboje mamy problem ale tak naprawdę go nie mamy:)

Ja bardzo lubię tego aktora... tylko nie pasuje mi w tym serialu.

ocenił(a) serial na 9
Unibet_78

Kurde, osoba na forum, ktora nie wyzywa od roznych innych ozytkownikow, to takie niedzisiejsze...
Ja akurat nikogo w tej roli innego ni widze, bezwzgledny, zadufany w sobie egocentryk, Don wywiazuje sie z tej roli swietnie

Chatkins

w takim razie Cheadle'a powinien jak njaszybciej zastąpić McMahon :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones