PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692417}

Kill La Kill

Kill la Kill
7,6 2 291
ocen
7,6 10 1 2291
Kill la Kill
powrót do forum serialu Kill la Kill

Po prostu świetne.

ocenił(a) serial na 10

Polecam, anime z oryginalną, ciekawą fabułą, która nieraz mnie zaskoczyła.
Anyway, postacie świetne, główna bohaterka Ryuuko naprawdę mi się spodobała, polubiłam ją. Kreska, która mi się spodobała, aczkolwiek na którą tak wiele osób narzeka, mimo to ja jakoś nie umiem sobie wyobrazić tego anime z inną. Humor tak porąbany, że aż śmieszny, nic dodać, nic ująć. No i na koniec, epicka, wpadająca w ucho muzyka! Niektóre utwory mam nawet na telefonie, tak mi się spodobały. Nie potrafię znaleźć minusów w tym anime.

ocenił(a) serial na 10
MsEvil

Zostańmy parą.

ocenił(a) serial na 10
Vegi

Haha ;3 Oczywiście!

ocenił(a) serial na 9
MsEvil

Jak odpaliłem pierwszy odcinek, to przyznam, że mnie też kreska trochę zniechęciła, ale później w ogóle przestałem na to zwracać uwagę. Co ciekawe w przypadku Tengen Toppa Guren Lagan gdzie kreska była podobna (w końcu oba anime są od Trigger'a) nie miałem takiego odczucia.

Ogólnie anime mi się bardzo podobało - postacie, akcja, humor, muzyka. Ale nadal nie mogę się pogodzić z zakończeniem. Senketsu... :'(

ocenił(a) serial na 9
MsEvil

Kreska jest cudowna, Matoi Ryuko jest jedną z najlepiej narysowanych postaci anime jakie widziałem, to styl które idealnie się wpasowuje w moje gusta!

MsEvil

Nie widziałem, jednak czytając komentarze i recenzje chyba warto obejrzeć.
http://maritra.pl/2017/03/kill-la-kill.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones