PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752805}
8,0 14 070
ocen
8,0 10 1 14070
7,6 8
ocen krytyków
Making a Murderer
powrót do forum serialu Making a Murderer

Sprawa wraca do sądu!

ocenił(a) serial na 9

u Zellner na tweeterze

Avery Update: We Won!!!!!! Back to the circuit court. #TruthWins @llifeafterten @ZellnerLaw @TManitowoc @michellemalkin #MakingaMurderer

ocenił(a) serial na 10
2rzyn

Będzie trzeci sezon! Trzymam kciuki za Stevena i Brendana. Oby Kathleen się udało!

ocenił(a) serial na 10
2rzyn

Masz gdzieś linka do tego twitta? Bo na jej profilu nic takiego nie widze.

użytkownik usunięty
illpadrino

3 sezon być może kiedyś powstanie, ale w międzyczasie premierę będzie miał tzw spin-off. Mianowicie w listopadzie/grudniu tego roku pojawi się mini seria zatytułowana "Convicting a Murderer" poświęcona analizie poszlak z 1 sezonu "Making a Murderer" z szerszej perspektywy. Seria powstaje dla jakiegoś amerykańskiego kanału telewizyjnego.

ocenił(a) serial na 9
illpadrino

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/making-a-murderer-steven-avery-jednak-niewin ny-autorki-wstrzasajacego-dokumentu-netflixa-mialy-racje-75741.html
tu można jeszcze przeczytać coś takiego

ocenił(a) serial na 6
2rzyn

Czy założyciel tematu to ten słynny homoseksualista z pewnego forum muzycznego? Pozdrawiam Cię cieplutko, zawsze chciałem Ci pogratulować odwagi z jaką idziesz przez życie i nie kryjesz się ze swoją orientacją, aby dogodzić homofobom. Pozdrawiam i przesyłam wyrazy szacunku.

A serial nader frapujący, ale jednak rozciągnięty do granic możliwości, drugi sezon już bardzo męczył urywkami z życia złomiarza oraz zbędnymi scenami żmudnego czołgania się pani Avery w kierunku ośrodka penitencjarnego, w którym miała złożyć synowi życzenia urodzinowe.

ocenił(a) serial na 9
Lothia

Lothia pomyliles mnie ze swoim ojcem. Ciesz sie ze jeszcze go nie wsadzilem do pieca. Pozdro.

ocenił(a) serial na 6
2rzyn

Turzyn byczku, wysłałem Ci zaproszenie, bo chcę zakopać topór wojenny i zjednoczyć się w krucjacie przeciwko forumowym panikarzom. Chłopaki na forum (i ja zresztą też) jesteśmy ciekawi, co myślisz o rozwoju tej histerii wywołanej koronawirusem.

ocenił(a) serial na 9
Lothia

Slucham smarka, wywalone na korone.

ocenił(a) serial na 6
2rzyn

a kiedy wracasz na forum wrzucać dzbanów do pieca?

ocenił(a) serial na 9
Lothia

Lothia wez wejdz w temat Pyskaty - pysk w pysk i wez tam powiedz zeby zmienili jedna rzecz. Kawalek "smierc" jest wyprodukowany przez Kixnare'a a nie Hensona. Zrob to szybko bo sie wku#wiam i oczy mi krwawia...

ocenił(a) serial na 6
2rzyn

Done

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones