Rojst
powrót do forum 3 sezonu

wołają o pomstę do nieba. Mogli sobie darować to AI, bo wygląda i brzmi bardzo sztucznie, albo chociaż zapłacić komuś kto zrobi to lepiej. Jakoś w 2 sezonie młody Wanycz miał zupełnie inny, nastoletni głos i było ok. Tutaj brzmią jak po 40 lat picia i palenia szlugów.

PS. młody Kociołek wygląda jak Schumacher XD

stysiex14

popieram w 120%. Pomysł totalnie chybiony. NIesamowicie to rozprasza... Ja nie mogę oglądać tych scen, nie myśląc o tym za każdym razem, jakie to jest głupie i niepotrzebne!

asianna

Eeee tam..Nie jest wcale tak źle.

ocenił(a) serial na 8
stysiex14

Młody Kociołek wygląda jak Fronczewski za młodu bardzo dobrze go odwojowuje

face_zbok

Zgadzam się

stysiex14

Ja nie wiem czy to są głosy AI bardziej mi się wydaje że do młodych postaci podłożyli głos Fronczewskiego i Seweryna, ale może się mylę.

ocenił(a) serial na 9
maro19880518

Jakby podłożyli głosy Fronczewskiego i Seweryna to efekt byłby dużo lepszy. Tak to brzmi jak taki misz masz głosu czasem podobny do Fronczewskiego np scena na basenie a czasem niewiadomo do kogo podobny... Męczy to w trakcie oglądania. Wygląd młody Fronczewski rewelacja!

ocenił(a) serial na 8
maro19880518

Trudno powiedzieć jak to zrobili, jednak wyszło to średnio. Wolałbym żeby aktorzy mówili swoim głosem, bo grali super.

ocenił(a) serial na 8
maro19880518

Czytałem wywiad z Pławiakiem,w którym powiedział że na planie brzmienie jego głosu zostało zmiksowane przez AI z godzinami nagrań młodego Piotra Fronczewskiego i w ten sposób uzyskano miks ich głosów.

maro19880518

Młody Kociołek to głos Pławiak + Fronczewski + Al. https://www.komputerswiat.pl/artykuly/niezwykle-co-zrobili-z-glosem-piotra-fronc zewskiego-rewolucja-w-rojscie/p90pwm9

ocenił(a) serial na 6
stysiex14

Mnie się ten zabieg podobał. W ogóle fajna rola Pławiaka

aren_filmweb

Dla mnie też rewelacja

stysiex14

Uważam, że te głosy są całkiem dobrze dobrane. A młody Fronczewski wygląda jak młody Fronczewski.

stysiex14

Akurat ich głosy pochodzą z oryginalnych nagrań sprzed lat i są tylko trochę zmiksowane z głosami grających ich aktorów, więc nie rozumiem o jaką sztuczność ci chodzi. Jak dla mnie, wszystko idealnie się zgrało.

ocenił(a) serial na 9
stysiex14

Racja całkowicie chybiony i niepotrzebny zabieg.

stysiex14

Jak dla mnie wyszło to dobrze. Nie rozumiem, nie lubi Pan AI? :)

stysiex14

A dla mnie rewelacja. Trafione w punkt.

ocenił(a) serial na 7
stysiex14

Dla mnie pomysł super z tymi głosami.

ocenił(a) serial na 5
stysiex14

Głos Kociołka po chwili oswojenia siadł, ale Wanycza młodego kompletnie nie

stysiex14

Nawet nie zauwazylem.

ocenił(a) serial na 8
stysiex14

A mi to siadło. Można było poczuć lata 60te, gdzie masz takie śmieszne głosy w polskim filmie. ;)

ocenił(a) serial na 7
stysiex14

Mi tam to nie przeszkadzało, bo nie znam prawdziwego głosu Filipa Pławiaka. Fronczewski ma jednak na tyle charakterystyczny głos, że brakowałoby tego w młodszej wersji jego postaci, gdyby nie zmodulowano głosu aktora. A młodego Wanycza jest tyle co kot napłakał. Mówi może dwa albo trzy zdania.

ocenił(a) serial na 9
stysiex14

Co za bzdura. Fantastycznie to wyszło, świetnie się to oglądało, szczególnie w zestawieniu z fenomenalną rolą Pławiaka. Zagrać młodego Fronczewskiego to dopiero wyzwanie i facet udźwignął temat rewelacyjnie. Młody Wanycz nie miał aż tak rozbudowanej i istotnej roli, ale też niczego sobie

ocenił(a) serial na 6
Batman_7

Mnie się to podobało. Ale też fakt, że do Schumachera podobny, gdyby kręcili film o Schumim to mają gotowca :-)

ocenił(a) serial na 8
stysiex14

Kociołka spoko, ale Wanycza dysonans totalny, nie popisalo sie AI

ocenił(a) serial na 6
stysiex14

Mi to nie przeszkadzało .

ocenił(a) serial na 7
stysiex14

Zgadzam się. W ogóle Fronczewski ma do tej roli zbyt idealną dykcję. Nikt tak w życiu codziennym nie mówi.

ocenił(a) serial na 7
stysiex14

Pomysł bardzo dobry,wyszło wiarygodnie.

stysiex14

Nie jest źle. Kwestia gustu. Ja nie jestem aż tak przypie...alający się. Na szczęście mi to nie przeszkadza. Pozostaje mi tylko Ci współczuć.

stysiex14

Na moje ucho glosy młodego Kociolka i Wanycza to glosy Fronczewskiego i Seweryna, to oni podłozyli .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones