PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813518}

Smoczy Książę

The Dragon Prince
7,9 4 383
oceny
7,9 10 1 4383
Smoczy Książę
powrót do forum serialu Smoczy Książę

Wszystko co jest związane ze smokami zawsze będzie posiadało swój urok i zachęcało do zapoznania się, nieważne jak bardzo oklepana jest dana historia.
Niestety cały urok tej nawet uroczej opowieści fantazy dla młodszych widzów psuje animacja która wygląda STRASZNIE.
Już nawet nie mówie że animacja 3D imitująca teksturą 2D to jakaś pomyłka ale płynność ruchów postaci...
Ludzie, mamy rok 2018 a wszystkie osoby w tym serialu nie mówiąc o zwierzętach ruszają się jakby ktoś dla żartu zmniejszył ustawienia w jakiejś przedpotopowej grze komputerowej.
To. Jest. Okropne. Mamy na ekranie smoki, magie, wilki, skaczace elfy a poruszają się gorzej niż w animacji poklatkowej. Psują cały odbiór. Gdyby wykonali to w znośmym 3D albo rysunkowo jak Aanga klimat byłby zupełnie inny. A tak jest dno totalne. Mam nadzieje że w reszcie odcinków poprawią choć troche może samą motoryke postaci.

ocenił(a) serial na 9
Solllaris

Twórcy już zapowiedzieli, że w drugim sezonie animacja będzie poprawiona i lepsza.

telcontar_2929

Nie wiem w sumie, czy animacja w 2 sezonie była lepsza, czy nie, już chyba nie zwracałam na to uwagi bo już się przyzwyczaiłam do niej. Choć też na początku miałam obiekcje, ale teraz nie wyobrażam sobie innej:)

Solllaris

Też mi to na początku trochę wadziło, ale taki po prostu urok "Smoczego księcia" i tyle. Pewnie dla młodszych dzieci jest to łatwiejsze w odbiorze. Chociaż sama liczyłam na początku na coś bardziej w stylu Aanga...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones