PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297661}

Torchwood

7,4 3 047
ocen
7,4 10 1 3047
Torchwood
powrót do forum serialu Torchwood

Głównym bohaterem jest Jack??? O kurczę! No to już wiem, co oglądam po Doktorze Who. Uwielbiam gościa i muszę zobaczyć go jako głównego bohatera!

ocenił(a) serial na 9
Pink_Phink

Tak :)
I polecam serial!!!

ocenił(a) serial na 9
DZASTII

To super! A gdzie można go obejrzeć? :)

ocenił(a) serial na 9
Pink_Phink

A, nie wiem gdzie teraz leci. Może na jakiejś stronie z serialami?
A, która seria Doktorka? Czyli jak ja to mawiam "Najgenialniejszy z genialnych" ;)

ocenił(a) serial na 9
DZASTII

Okej, poszukam :)
Teraz jestem na piątej. Rany, na regeneracji Dziesiątego ryczałam tak, jak chyba nigdy w życiu! Jedenasty zdobył moją sympatię, ale chyba jego poprzednik pozostanie moim najulubieńszym. :) A Ty na której jesteś?

ocenił(a) serial na 9
Pink_Phink

Oj tak David Tennat był najgenialniejszy :) I moje ukochane jego hasło "Ja tu jestem geniuszem, a nikt nie stoi obok by być pod wrażeniem" ;)
Ale Mat Smith też fajny :)
Ja jestem na bieżąco czyli Teraz Capaldi i dziś albo jutro sobotni odcinek obadam.
Długo się zabierałam do tego serialu, ale jak się zabrałam to go pokochałam ;)

ocenił(a) serial na 9
DZASTII

I "Allons-y!" <3
Ja tak samo, jestem zachwycona i cieszę się, że wreszcie się zabrałam! :)

ocenił(a) serial na 9
DZASTII

Oj, zapomniałabym. W którym odcinku był ten cytat? Zapomniałam ;-; Ale w sumie wszystkie jego cytaty są boskie :)

Pink_Phink

Chętnie obejrzę ale i tak wiadomo że cała organizacja Torchwood nie ma co się równać z doktorkiem Who :). Generalnie fajny pomysł napewno lepszy niż Shield od Marvela.

ocenił(a) serial na 9
ChubakaCieLubi

Nie ma, nie ma, ale lubię Jacka, dlatego muszę obejrzeć. :) Niedługo wakacje, więc wreszcie będę miała czas!

Pink_Phink

Odnosi się to do sezonu 4 doktora?. Ten cały Jack się pojawił jak Mistrz przejął ziemię.

ocenił(a) serial na 9
ChubakaCieLubi

Jack? Pojawił się już za kadencji Dziewiątego. Chyba że masz na myśli coś innego.

Pink_Phink

Pojawił się jak pierwszy Torchwood upadł i zrobili go tak jakby od nowa, przyleciał w tedy drugi kosmita kolega doktora który miał na imię mistrz, działo się to w 4 sezonie doktor who, doktor podróżował z Martą. Nic nie mówiłem za jakiej kadencji doktora to się działo.

Pink_Phink

Mistrz był upadłym władcą czasu myślę że na pewno pamiętasz ten odcinek bo Twój przyjaciel odgrywał tam dość ważną rolę.

ocenił(a) serial na 9
ChubakaCieLubi

Pewnie, że tak :) Nie pamiętam tylko zbyt wiele o samym Torchwood, ale to zamierzam nadrobić oglądając serial.

Pink_Phink

W doctor Who nie była to dość ważna organizacja, założona przez królową starała się zchwytać Who dla własnych potrzeb, dopiero jej upadek poprzez pojawienie się Mistrza "ten podbił planetę i unicestwił pierwszy Torchwood, doprowadziło do odbudowania Torchwood przez Jacka i jego przyjaciół no i ten serial zapewne odnosi się do tego Torchwood bo już tej organizacji doctor Who nie przeszkadzał.

ChubakaCieLubi

Ale Pink Phink ma rację, kapitan Jack pojawił się już wcześniej. Akcja z Mistrzem dzieje się w 3 sezonie Doctora i jest jakby równoległa z końcówką 1 sezonu Torchwood, ale ogólnie Jack spotkał Doktora gdy ten był z Rose w Londynie w czasie IIwś, a potem bodajże pod koniec 1 sezonu DW był na tym statku gdzie umarł, ale Rose siłą Bad Wolf go wskrzesiła.

Deonika30

Fabułą w Doktorze i powiązanych z tym serialach często bardzo się zmienia czasami sam jej nie ogarniam. Bo to taka opera mydlana czasami z tego się robi.

W każdym razie Torchwood powstał z powodu doktora i był o tym odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones