PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 241
ocen
8,2 10 1 19241
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

po drugim sezonie

ocenił(a) serial na 9

Właśnie skończyłam drugi sezon. Na serial trafiłam zupłenie przypadkiem na Paramount Channel, przeglądając program TV. Opis nie przekonał mnie w pełni - ostatni raz westerny oglądałam dawno temu, jeszcze będąc dzieckiem. Zaczęłam oglądać po przeczytaniu opinii na Filmweb. I dołączam do wielbicieli tego serialu. Ciekawa fabuła, idealne tempo, wyraziste postacie i piękne widoki oraz interesujące wątki kulturowe. Polecam i czekam na sezon 3.

ocenił(a) serial na 10
anesca

może wiesz kiedy będzie 3 sezon w Pl bo z cego to wiem wyszedł już pierwszy odcinek 3 sezonu,pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
vandufun

Gdzieś widziałam wiadomość, że prawdopodobnie w czerwcu, ale nie wiem czy to informacja potwierdzona. Pozdrawiam

anesca

Dokładnie 21 czerwca - https://filmozercy.com/wpis/nowa-data-premiery-3-sezonu-yellowstone-serial-zmien ia-dzien-emisji - Tylko jestem ciekaw czy ta data obowiązuje też na polskim Paramount.

ocenił(a) serial na 9
buterfly

dzięki, dobrze wiedzieć

anesca

Mam tylko nadzieje że ta data nas też obowiązuje :)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

W każdym razie, czekam z niecierpliwością na kolejny sezon ;)

anesca

Ja tak samo i to mimo że westerny zawszę omijałem, ten mnie wciągnął :)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Ja oglądałam westerny z tata, kiedy byłam dzieckiem, a potem mnie nudziły. A do Yellowstone zachęciły mnie oceny i wpisy na forach i też sie wciągnęłam ;)

anesca

O to może zaproponujesz mi jakieś tytuły? - Mam teraz po latach właśnie zamiar nadrobić trochę zaległości w tym gatunku :)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Znasz "Deadwood"? Przymierzam się do tego po raz drugi, jestem po dwóch odcinkach. Akcja dzieje sie na tzw. Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Opinie ma bardzo dobre. Za pierwszym razem mnie nie wciągnął, ale dam mu teraz szansę jeszcze przez kila odcinków. A "Westworld'? Też mocne nawiązania do 'dzikiego zachodu', choć ten serial to zupłenie inna bajka.

anesca

Oby serial znam tylko z pozytywnych opnie :) - Sam jeszcze nie miałem okazji oglądać wiec będę musiał nadrobić :) - Zwłaszcza "Westworld' z tego co wiem to taki mocne połączenie gatunków western i sf - Zwłaszcza ciekawi mnie te wątki sf wiec będę musiał obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 9
buterfly

Mnie jednak Deadwood nie wciągnął, ale Westworld podoba mi sie - jestem w trakcie 3 sezonu. Ciekawy pomysł na serial ;)

anesca

Westworld od początku gdy tylko zobaczyłem zwiastuny zapowiadał się ciekawie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones