PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606182}
8,3 16 806
ocen
8,3 10 1 16806
Batman: Arkham Asylum
powrót do forum gry Batman: Arkham Asylum

Widziałem filmiki jak niektóry potrafią zrobić combo x600, ale mi co chwilę znika. Na co zwrócić uwagę
by się poprawić?

ocenił(a) grę na 9
Starigniter

Uderzać "w tempo", robić dużo uników (podwójny skok, o ile się nie mylę to nie kasuje kombosa), co chwilę zmieniać kierunek ataku żeby atakujący wrogowie nie mieli czasu podejść w większej grupie. Nie pamiętam jak w tej części, ale w kolejnych nawalanie w guzik od kontry kasowało combo, poza tym lepiej przygotować się i zrobić to raz a porządnie :) No i ogłuszanie peleryną też pomaga.

ocenił(a) grę na 9
Tomos

Zapomniałem odpisać: wielkie dzięki, pomogło ; J

Widziałem na jednym filmiku (https://www.youtube.com/watch?v=N9F2VIj7txQ) jak koleś po uzyskaniu combo x5 cały czas naciska tylko shift+ppm i w dodatku podpowiedź cały czas wyświetla mu się na ekranie. I oczywiście nie jest dla niego problemem osiągnąć nawet serię x40.

Trzeba coś odblokować, by tak wymiatać? Jak on to robi?

ocenił(a) grę na 8
Starigniter

On nie naciska shift+ppm, to jest nokaut po uzyskaniu mnoznika combo powyzej x5, jednak on tego nie robi, on poprostu doskakuje od jednego do drugiego zbira i zadaje ciosy, nie robi tego za szybko ani za wolno, wiec zyskuje ciosy krytyczne, ktore daja combo x2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones