PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468634}

Tańczące drzewa

Dancing Trees
5,1 227
ocen
5,1 10 1 227
Tańczące drzewa
powrót do forum filmu Tańczące drzewa

Osiemnastoletnia Martha (Katie Boland) jest chora na autyzm. Dziewczyna doskonale radzi sobie z zadaniami matematycznymi, ale na co dzień wymaga troskliwej opieki ze strony matki Josephine (Amanda Tapping). Pewnego dnia kobieta zostaje zamordowana na oczach córki. Martha trafia do rodziny zastępczej. Próbuje ją stamtąd zabrać kuzynka Nicole (Brooke Burns), która żyje razem z partnerem Salem (Silvio Pollio). Policja odrzuca jednak wszelkie prośby pary. Po wielu namowach detektyw Velez (Nicholas Lea) zgadza się im pomóc. Stawia jednak jeden warunek. Martha musi wziąć udział w poszukiwaniach zabójcy i opisać, co dokładnie widziała w dniu tragedii.

_MAX_

Właśnie leci. Ocenię(oczywiście subiektywnie..i jeśli nie przełączę w trakcie oglądania;)) czy tak wysoka ocena jest adekwatna do filmu.

ocenił(a) film na 3
masachiko

Daję temu filmowi dokładnie 30 minut, jeśli mnie nie wciągnie, zaryzykuję z "Disco" (TV4, godz. 23:05)
http://www.filmweb.pl/film/Disco-2008-411333

_MAX_

Ja się poddałam 20 minut temu i sobie właśnie słucham The Beatles:)
Ten film z Twojego linku nie przemawia do mnie dzisiaj..niekompatybilny jest z moimi odczuciami muzycznymi w tej chwili;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones